Кариана с нова победа

Двубоят бе от 30-ия последен кръг на първенството

Шампионът на Северозападната Трета лига – Кариана победи в Ерден с 4:0 едноименния тим на град Левски. Двубоят бе от 30-ия последен кръг на първенството.

Селекцията на Атанас Джамбазки не само спечели шампионата, но и не допусна загуба в него. Днес ерденци отново доминираха. Половин час след началото Цветомир Тодоров откри резултата с глава.

Секунди по-късно Николай Николов удвои пак с глава. Десетина минути след почивката Георги Цеков шутира неспасяаемо и преднината на Кариана стана категорична. После Християн Василев се възползва от грешка на левскарите и заби четвъртото попадение, което бе №100 за отбора през сезона. След мача клубът бе награден с шампионската купа, а после настана невиждана фиеста заради първото изкачване на тима в професионалния футбол.