Лудогорец се поизмъчи, но взе своето в Бистрица (ВИДЕО+СНИМКИ)

Мисиджан и Кешерю донесоха победата над храбрия тим на Витоша

Лудогорец спечели с 2:0 гостуването си на Витоша (Бистрица) от четвъртия кръг на Първа лига.

Шампионите стигнаха до трите точки след голове на Върджил Мисиджан и Клаудиу Кешерю.

Холандецът откри в 65-ата минута, а румънският нападател бе точен десет по-късно.

Наставникът на "орлите" Пауло Аутори направи няколко промени в състава за гостуването в Бистрица, съхранявайки част от титулярите за реванша срещу Зрински.

Двубоят в Широки Брег от третия квалификационен кръг на Лига Европа е в четвъртък от 21:00 часа.

Шанс за изява днес получиха Цветомир Панов, Георги Терзиев, Антон Недялков, Яцек Горалски, Густаво Кампаняро, Върджил Мисиджан и Жоао Пауло за сметка на Сисиньо, Форстър, Натанаел, Лукас Саша, Марселиньо, Вандерсон и Кешерю, който влезе на смяна през второто полувреме.

ВИТОША - ЛУДОГОРЕЦ 0:2

0:1 Върджил Мисиджан (65)

0:2 Клаудиу Кешерю (75)

СЪСТАВИТЕ:

ВИТОША: 12. Георгиев, 2. Гочев, 6. Гьонов, 10. Амзин, 16. Мутафчийски, 24. Купенов, 18. Цанков, 80. Котев, 88. Лазаров, 96. Милев, 99. Христов

ЛУДОГОРЕЦ: 33. Ренан, 25. Панов, 5. Терзиев, 25. Моци, 3. Недялков, 18. Дяков, 44. Горалски, 92. Лукоки, 10. Кампаняро, 93. Мисиджан, 37. Жоао Пауло