ЦСКА 1948 с поредна издънка във Втора лига (ОБЗОР)

Царско село наниза четири на дубъла на Лудогорец (КЛАСИРАНЕ)

ЦСКА 1948 продължава с издънките. "Червените" записаха трети пореден мач без победа и се отдалечиха на осем точки от първото място във Втора лига. Футболистите на Петко Петков не успяха да бият Добруджа на ст. "Васил Левски". Срещата завърши 0:0.

Дебют с червената фланелка направиха Димитър Буров и Янко Сандански, но и те не успяха да помогнат ЦСКА 1948.

В осмата минута домакините трябваше да направят принудителна смяна. Стражът Емил Михайлов удари главата си и мачът беше спрян за почене от 5 миинути. На мястото на Михайлов се появи резервата Диян Вълков, а контузеният бе откаран с линейка в "Пирогов".

Лидерът Царско село се върна на победния път с 4:0 срещу Лудогорец II у дома. Илиян Йорданов беше точен в 10-ата минута. Минчев удвои в 34-ата минута, а след това вкара за 3:0 в 57-ата минута. Резервата Николай Дюлгеров също се разписа в 68-ата минута.

Друг претендент за промоция Арда (Кърджали) записа трети пореден успех. Играчите на Стойчо Стоев победиха Черноморец (Балчик) с 1:0. В герой за домакините се превърна Димитър Законов, който заби единственото попадение в сблъсъка.

Резултати, VIII кръг:

ЦСКА 1948 - Добруджа 0:0 (СЪСТАВИ)

Царско село - Лудогорец II 4:0 (СЪСТАВИ)
1:0 Йорданов (10)
2:0 Минчев (34)
3:0 Минчев (57)
4:0 Дюлгеров (68)

Арда 1924 - Черноморец (Балчик) 1:0 (СЪСТАВИ)
1:0 Законов (41)

Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Сф) 0:0 (СЪСТАВИ)

Струмска слава - Несебър 2:2 (СЪСТАВИ)

Литекс - Пирин (Благоевград) 3:1 (СЪСТАВИ)

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили