Звезда на Левски и дузпа в края спасиха световния шампион (ВИДЕО+СНИМКИ)

В самия край „петлите“ получиха правото да изпълнят 11-метров наказателен удар, а звездата им Килиан Мбапе бе точен

Световният шампион Франция завърши 2:2 с гостуващия тим на Исландия в приятелска среща, която се игра в Гинган.

„Петлите“ губеха с 0:2 почти до самия край, но се спасиха от резила с късен автогол на една от звездите на Левски Холмар Ейолфсон и попадение на звездата си Килиан Мбапе.

„Викингите“ имаха четири поредни загуби в официални срещи преди тази визита, в която поведоха с гол на Биркир Бярнасон (30) от Астън Вила след подаване на Алфред Финбогасон от Аугсбург.

След почивката Кари Aрнасон (58) от турския Генчлербирлиги удвои аванса на гостите след асистенция на Гилфи Сигурдсон от Евертън.

Исландците се прибраха в защита и предчувстваха сензацията, но в 86-ата минута защитникът на Левски Холмар Ейолфсон си вкара автогол.

В самия край пък „петлите“ получиха правото да изпълнят 11-метров наказателен удар, а звездата им Килиан Мбапе (90-дузпа) бе точен от бялата точка, оформяйки крайния резултат.

Кимих: Байерн заслужаваше да продължи

"Беше страхотно да празнуваме с феновете ни"

Рубен Диаш: Единственият път сега е напред

„Нямахме ден срещу Реал“

УЕФА глоби Барселона

Заради поведение на фенове в мач от Шампионска лига

Германия остава без няколко футболисти за подготовката на Евро 2024

Със сигурност един измежду Байерн и Реал Мадрид ще играе финал в ШЛ, което обърква плановете на Нагелсман