Марселиньо: Това е най-лошият момент на Лудогорец в Европа

"Не е добре, нямаме победа", коментира плеймейкърът

Плеймейкърът на Лудогорец - Марселиньо, обяви след днешното нулево домакинско равенство срещу АЕК (Ларнака), което изхвърли орлите от ЛЕ, че това е най-лошият момент за клуба в Европа.

“Лудогорец винаги прави нещо в ШЛ или ЛЕ. Винаги прави някои добри мачове. Винаги има шанс да се класира или пък се класира. Това е най-лошият момент за Лудогорец в Европа. Не е добре, защото няма победа. Мислехме да се класираме, но сега трябва да продължим напред и да мислим за българското първенство.

Срещу Леверкузен направихме голямо първо полувреме, но при 2:0 не успяхме да задържим топката. Второто полувреме бяхме много зле. Срещу Цюрих не успяхме да победим, а накрая те вкараха гол.

Не е само липса на късмет. Днес имах една ситуация и ако я бях вкарал, можеше и да победим. Кешерю имаше един шанс да направим 2:0 при гостуването нив Кипър. Не знам. Може би ни липсва концентрация или пък недобър момент в Европа. Не е късмет. Трябва да правим нещо на терена, да вкараме гол. Да сме по-концентрирани. Тези неща ги нямаше днес и затова не победихме”, каза Марселиньо.

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона