Берое завърши зимните контроли с победа

Старозагорци се наложиха над Ботев Гълъбово

Отборът на Берое сложи край на зимните си контроли с победа. Днес заралии записаха успех над Ботев (Гълъбово) с минималното 1:0.

Единственото попадение падна през първото полувреме. В 42-ата минута, Педро Еуженио получи хубав пас от Меска и не остави никакви шансове на съперниковия вратар за 1:0.

Берое: Душан Перниш (Аргилашки), Иван Бандаловски, Никита Баранов (Надим Ангелов), Ерол Алкан (Стоян Иванов), Александър Василев (52-Матеус Леони), Иван Минчев (Никола Маринов), Александър Цветков (Рубен Бригидо), Алфредо Мартинс, Мешка (Желев), Мартин Камбуров (Цонев), Педро Еуженио;

Ботев Гълъбово: Колев, Янков, Ангелов, Катранков, Смилков, Коларов, Митев, Търтов, Винков, Зотев, Абушев (Колев, Дамянов, Радев, Костов, Игнатов, Иванов, Роглев).
Рик Джонатан: Хубаво е, че има конкуренция в Лудогорец