ОБЗОР: Арда завърза интригата, доближи Монтана на 2 точки

ЦСКА 1948 остава в играта след победа срещу Пирин (Благоевград)

Арда победи Монтана с 2:0 в мач от 24-ия кръг на Втора лига. Тимът от Кърджали доближи на 2 точки съперника си в спора за второто място.

В 35-ата минута Иван Коконов пусна извеждащ пас към Венцислав Христов, който се оказа зад гърба на защитата, но страничният съдия вдигна флага си за засада.  Ивайло Василев трябваше да спасява вратата си в 38-ата минута при опасен удар на Румен Сандев с глава.

В самия край на първата част Ивайло Василев за втори път раздели Румен Сандев с гола.

Второто полувреме започна силно за тима от Кърджали и още в 49-ата минута Арда получи правото да изпълни 11-метров наказателен удар, който Венцислав Христов превърна в гол. В 55-та минута отборът на Стамен Белчев нанесе нов удар на Монтана с гол на Иван Коконов, който се разписа с удар от движение.

ЦСКА 1948 постигна успех с 2:1 над Пирин (Благоевград). В герой за "червените" отново се превърна Андон Гущеров, който заби и двете попадения в мрежата на гостите. Точен за "орлетата" бе Владислав Златинов.

Керкез: Голяма победа, на нашия стадион ще бъдем много силни

Треньорът на Ботев Пловдив остана много доволен от успеха над ЦСКА за Купата на България

Стамен Белчев притесни феновете: Каранга има неприятна контузия