ПОТВЪРДЕНО: Продадени са над 20 000 билета за финала, бултрасите три пъти повече

Най-посетеният сблъсък за Купата на България през новия век остава ЦСКА - Монтана

Стана ясна точната бройка продадени билети за вчерашния финал в турнира за Купата на България.

От Професионалната футболна лига, която администрира състезанието, съобщиха пред Sportal.bg, че продадените пропуски за сблъсъка между Ботев (Пловдив) и Локомотив (Пловдив) на Националния стадион "Васил Левски" са точно 20 500.

Разбивката на числото показва, че 15 000 от зрителите са били фенове на "канарчетата", а останалите 5 500 - симпатизанти на "смърфовете". В крайна сметка радостта от финала остана за по-малката част от публиката.

Най-посетеният финал за Купата на България през XXI век остана ЦСКА - Монтана от 2016 година, гледан на живо от 35 000 зрители.

Антирекордът държи двубоят Черно море - Литекс от 2008 година, игран пред не повече от 2000 души.

Лудогорец пусна билетите за Крумовград

Вижте какво съобщиха от Разград

Изтеглиха жребиите за полуфиналите при ветераните и купата на АФЛ

Витоша (Бистрица) ще спори с Ботев (Враца) за място на финала

Официално: Локо (Пд) разтрогна с Хоркаш

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона