ФЕНОМЕНАЛЕН! Роналдо съсипа Швейцария ( ВИДЕО)

CR7 и компания ще разберат съперника си за финала днес - победителят между Англия и Холандия

ФЕНОМЕНАЛЕН! Роналдо съсипа Швейцария  ( ВИДЕО)

Португалия се наложи над Швейцария с резултат 3:1 в първия 1/2-финал в турнира Лига на нациите.

Роналдо изведе домакините напред в 25-ата минута. Рикардо Родригес възстанови равенството в 57-ата минута от дузпа. След това обаче Роналдо отбеляза нови два гола за Португалия в 88-ата и 90-ата минута, с което оформи своя хеттрик.

Роналдо и компания ще разберат съперника си утре от победителя между Англия и Холандия.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ

ПОРТУГАЛИЯ: 1. Руи Патрисио 3. Пепе, 4. Рубен Диас, 5. Рафаел Гереро, 7. Роналдо, 10. Бернардо Силва, 14. Уилям Карвальо, 16. Бруно Фернандеш, 18. Рубен Невеш, 20. Семедо, 23. Жоао Феликс

ШВЕЙЦАРИЯ: 1. Зомер, 2. Мбабу, 5. Аканджи, 8. Фрьолер, 9. Сеферович, 10. Джака, 12. Родригес, 14. Ст. Цубер, 17. Закария, 22. Шер, 23. Шакири