ОГРОМНА ДРАМА! Левски би Царско село с голове в 90-та минута (ВИДЕО+СНИМКИ)

"Сините" оглавиха класирането в Efbet лига с късни попадения на Роберта и Станислав Иванов

Голове в края на мача донесоха победата на Левски с 2:0 над Царско село в последна среща от 4-ия кръг на efbet Лига.

Попаденията паднаха буквално в 90-ата и 91-ата минути и бяха дело на резервата Робърта и Станислав Иванов.

Успехът позволи на "сините" да оглавят класирането в първенството след 4-ия кръг с равен брой точки с Лудогорец - по 10.

Като цяло играчите на Петър Хубчев не направиха добър мач, нещата не им се получаваха особено, но въпреки това левскарите стигнаха до няколко ситуации, при които можеха да се разпишат.

Първото положение дойде в 20-ата минута, когато Мартин Кавдански загуби топката от Дени Алар в центъра на терена, но бе последен в защита. Австриецът напредна, но Кавдански успя да го настигне и максимално да го затрудни, поради което ударът на нападателя мина над вратата.

Най-чистото положение за първото полувреме за Левски дойде в 31-ата минута! Станислав Иванов бе намерен в наказателното поле, финтира добре играч на Царско село, но ударът му мина до гредата и така при 0:0 двата отбора се оттеглиха на почивка.

Втората част започна с натиск на левскарите, които трудно намираха пролуки в сгъстената защита на царете. Все пак Паулиньо опита да затрудни с диагонален удар от наказателното поле Иван Чворович, но последният изби в корнер.

Последваха две добри възможности по десния фланг чрез Станислав Иванов, който пробва с успоредни на голлинията подавания да намери свои съотборници, но без успех.

В 76-ата минута Станислав Иванов можеше да вкара попадение, но не се възползва от отлично центриране на Живко Миланов.

Срещата отиваше към нулево равенство и изненада, за да дойдат заключителните епизоди от мача!

В 90-ата минута Паулиньо центрира от левия фланг, а Чворович и Кавдански не се разбраха кой да играе с топката, а тя попадна в резервата Робърта, който с фронтален удар пред вратарското поле успя да я вкара за 1:0!

Още в следващата атака Станислав Иванов отбеляза за 2:0, възползвайки се от не добре върната топката към Чворович, оформяйки крайния резултат в мача.
-------------------------------------------------------------
93 - Край на мача!

90+1 - Станислав Иванов бележи втори гол, след като преодоля технично Иван Чворович - 2:0!

89 - ГОООЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Центриране на Паулиньо и неразбирателство между Чворович и Кавдански позволи на резервата Робърта да стреля фронтално срещу вратата - 1:0!

76 - Нов пропуск на левскарите! Живко Миланов намери много добре Станислав Иванов пред вратарското поле, но нападателят не успя да засече от въздуха топката във вратата!

72 - Сините не могат да намерят пробойна в защитата на Царско село.

60 - Левскарите имаха две възможности чрез Станислав Иванов, който се откъсна отдясно в наказателното поле, но успоредните му подавания бяха пресечени.

49 - Шанс за Паулиньо, който с диагонален удар в наказателното поле опита да преодолее Чворович, но вратарят изби в корнер.

46 - Начало на второто полувреме!

45+1 - Край на първото полувреме!

31 - Левски пропуска да поведе! Продължителна атака с няколко подавания завърши с точен пас на Иван Горанов от фланга, който намери непокрития в наказателното поле Станислав Иванов, но последният не успя да намери очертанията на вратата!

23 - Удар на Георги Минчев от фаул, Миятович спасява без проблем.

20 - Сериозен пропуск на Дени Алар, който се отскубна от защитата на домакините, но ударът му мина над гредата!

15 - Добро центриране на Живко Миланов и асистенция на Паулиньо към Райнов можеше да доведе до първата по-сериозна опасност в мача.

5 - Нищо любопитно до момента, въпреки опита за натиск на "сините".

1 - Начало на срещата на стадион "Васил Левски"!