ИЗНЕНАДА: Кариана шокира Царско село за Купата на Българя! (ВИДЕО)

Тимът от Ерден спечели с 3:0

Царско село се превърна в първия тим от елитната ни дивизия, който се прости с участието си в турнира за Купата на България. Този следобед столичани сюрпризираха неприятно своя наставник Никола Спасов, падайки тежко с 0:3 при визитата на Кариана (Ерден) от Втора лига.

Макар и с голяма част от своите титуляри, "царете" бяха тотално надиграни от селекцията на Веселин Великов, която се намира в подем от началото на сезона.

Още до почивката резултатът вече бе 2:0, след като точни за домакините бяха Стоян Предев в 6-ата и Ангел Бастунов в 31-ата минута. Класиката беше оформена около четвърт час преди последния съдийски сигнал на рефера Йото Гарабедов, когато се разписа Цветомир Тодоров.

Това е втора тежка загуба за Царско село само в рамките на няколко дни. Припомняме, че през уикенда новаците отстъпиха с 0:3 и на ЦСКА, но в мач за първенство.

КАРИАНА (ЕРДЕН) - ЦАРСКО СЕЛО 3:0

1:0 Стоян Предев (6), 2:0 Ангел Бастунов (31), 3:0 Тодоров (73)

КАРИАНА: 12. Петър Начев, 2. Ангел Цолов, 13. Георги Георгиев, 22. Стоян Предев, 4. Мартин Николов, 7. Ивелин Илиев, 8. Евгени Игнатов (к), 16. Симеон Русев, 17. Християн Илиев, 77. Георги Чакъров, 30. Ангел Бастунов

ЦАРСКО СЕЛО: 1. Мартин Димитров, 17. Реян Даскалов (к), 4. Ивайло Марков, 44. Божидар Кацаров, 20. Серкан Юсеин, 8. Уесли Ната, 21. Емануил Манев, 93. Андерсон, 22. Венцислав Христов, 7. Антон Карачанаков, 9. Георги Хашев