Локо (София) разби Ботев (Враца) в "Надежда"

"Железничарите" с четири безответни гола срещу Божинов и компания

Отборът на Локомотив (София) разби с 4:0 Ботев (Враца) в контрола, играна на стадиона в квартал “Надежда”.

Резултатът бе открит от домакините в 17-ата минута. Тогава при едно центриране от корнер вратарят Христо Митов не успя да улови добре топката и Мартин Василев му я отне с глава, което даде възможност на Неманя Иванов да я прати в мрежата на празна врата.

В самия край на полувремето резултатът вече беше 2:0. Илиян Стефанов намери по отличен начин Шоко зад защитата, който премина покрай Митов и прати топката в мрежата въпреки опита за намеса на бранител на голлинията.

В 53-ата минута "железничарите" вече водеха с 3:0. Шоко намери Диков в наказателното поле, който хладнокръвно прехвърли вратаря от малък ъгъл, за да отбележи третото попадение за домакините.

Пет минути преди края на мача Локо стигна и до четвърти гол. Шоко бе изведен зад отбраната на съперника и успя да се разпише за втори път, с което оформи и крайното 4:0 в полза на столичните "железничари".

20:00 19/04 КРУМОВГРАД - СЛАВИЯ
19:30 19/04 Дженоа - Лацио
21:30 19/04 Айнтрахт – Аугсбург
21:45 19/04 Каляри - Ювентус
22:00 19/04 Атлетик Билбао - Гранада
19:45 18/04 Фиорентина - Пилзен 2:0 (прод.)
19:45 18/04 Лил - Астън Вила 2:1 (3:4. д.)
22:00 18/04 Рома - Милан 2:1