Владимир Николов: Нашето място е в efbet Лига

"В България трябва да се дава повече игрово време на юношите, има страшно много добри таланти и кадри"

Авторът на първия гол за Септември при победата с 2:0 над Монтана - Владимир Николов сподели първите си впечатления след успеха на отбора си в дербито на 15-ия кръг от Втора лига.

"Раздадохме се на максимум. Следвахме думите на треньора, неговите наставления. Дадохме всичко от себе си. Нещата на терена се получиха.

Монтана са добър отбор. Първото полувреме беше изключително равностойно, но второто, на почивката Милен Радуканов ни каза някои неща, които трябва да променим, да подобрим. Както видяхте, резултатите дойдоха.

Той е човек, който е винаги е спокоен, което аз страшно много оценявам. Каза ни да вдигнем агресията. Излезнахме по-агресивни. Дадохме всичко от себе си и вкарахме 2 гола.

Знаех, че моят шанс ще дойде по някое време през мача. Затова просто го чаках и накрая на мача ми се усмихна късметът.

В България трябва да се дава повече игрово време на юношите. В България има страшно много добри таланти и кадри. Трябва да им се дават минути да играят, да показват на какво са способни. Благодаря на целия щаб, че ми гласува доверие. Давам всичко от себе си да се получават нещата, както за мен, така и за отбора. Разбира се, винаги има какво да се желае. Винаги има накъде по-добре. За момента аз съм доволен от себе си."

Запитан за това какво е чувството да играе редом с идола си Борис Галчев:

"Той е един великолепен играч, както за Септември, така и за ЦСКА, така и за цяла България. Чувството е неописуемо да знаеш, че може да ти подаде от всяка една позиция. Един от най-добрите футболисти в България.

Смеем да твърдим, че нашето място е в А група, защото имаме много добри футболисти. Относно престоя ми в чужбина, целта ми е да отида там. В Европа е мястото, където трябва да се случват нещата. Затова аз се опитам да отида там. Мисля че, ако тази година направя един добър сезон, може да се стигне до там", завърши той.

Официално: Берое и Янтра с най-солени глоби от БФС

Вижте всички решения на Дисципа

Славия на Бакеро с нов успех (ВИДЕО)

Младок влезе от пейката и вкара 2 на Септември

ОБЗОР: Спартак и Септември изпаднаха във Втора лига (ВИДЕО)

Хебър си уреди минимум бараж за оцеляване

Двама се завръщат в строя на Спартак (Варна)

Херо определи групата за мача със Септември

Септември (София) подписа с таланта Полендаков

Младокът парафира първи професионален договор

Септември (София) очаква още двама нови за старта на подготовката си

Имената им не са ясни все още

Божинов: Все още не съм футболист на Септември

"Смятам, че имам какво още да дам на българския футбол"

Септември (Сф) привлече юноша на Левски

За последно 22-годишният страж беше част от състава на Пирин (Благоевград)

ОБЗОР: Хебър зарадва с победа Ники Митов в мач №100 на специалиста и поведе във Втора лига