Капитанът на Локо Пд: Направихме ги да изглеждат като посредствен отбор

Хванахме Лудогорец неподготвени, малшанс ни лиши от победата, допълни Димитър Илиев

Капитанът на Локо Пд Димитър Илиев отдаде загубата от Лудогорец на пропуските през първото полувреме и на слабото съдийство след почивката.

"Причините да загубим са няколко. На първо място го отдавам на малшанс, защото направихме страхотно първо полувреме. Имахме поне четири стопроцентови положения освен гола.

Вместо да стане 0:2, в следващата атака получихме гол за 1:1. Продължихме да създаваме много главоболия на Лудогорец. Не се сещам отбор да е създал за едно полувреме толкова положения срещу тях в Разград.

За съжаление получихме нелеп втори гол, но не се отказахме. Продължихме да атакуваме, имахме ситуации, но през второто полувреме вече имаше и друг фактор, който не ни позволи. Нямаше как да вземем нещо с подобен съдия", категоричен бе националът, цитиран от "Тема спорт".

"По-чиста дузпа от тази много рядко мога да видя. Йосип Томашевич играе първи с топката. Неразчетено действие на техен футболист (б.р. - Сисиньо), рита го очевидно в крака, на три метра от съдията.

Ние трябва да сме горди от нашето представяне. През първата част направихме така, че Лудогорец да изглежда като един посредствен отбор. Изненадахме ги с агресивна висока преса и ги хванахме неподготвени. За съжаление от 4-5 положения вместо 2-3, вкарахме само едно", завърши нападателят.