ОГРОМЕН СКАНДАЛ: Масов бой на трибуните в "Надежда"

Локомотив (Сф) и Хебър завършиха драматично 3:3

С масов масов бой завърши напечения сблъсък Локо (Сф) - Хебър от 17-ия кръг на Втора Лига, игран в "Надежда", видя човек на Novsport.com. След като гостите изравниха драматично в 89-ата минута за 3:3, представители на пазарджишкия клуб бурно изразиха радостта си.

Това не се хареса на феновете на домакините и се стигна до словесни престрелки. Искрата пламна, след като няколко души облечени в анцузи на Хебър провокираха с неприлични жестове и обиди запалянковците на Локомотив. Над 50 от ултрасите прескочиха доста седалки и стигнаха до хората от Пазарджик, които бяха около 20 на брой.

Последва масов бой, продължил няколко минути. В крайна сметка охранители и полиция се намесиха и спряха мелето. Феновете на Локо бяха категорични, че са провокирани от пазарджиклии.

Преди това Локомотив губеше с 0:1 на почивката, но успя да стигне до обрат с попадения на Светослав Диков (50), Александър Александров (56) и Шоко (63). Тодор Чаворски (20) бе извел Хебър напред. Диков И Шоко пропуснаха да решат мача и Адриан Краев (79) и Октай Хамдиев (89) наказаха домакините.

Това е второ поредно 3:3 за футболистите на Младен Додич, които предния кръг направиха голово шоу и на "Лазур" срещу Нефтохимик. Тогава обаче столичани изоставаха с две попадения, но стигнаха до точката.