ДРАМА В НАДЕЖДА: ЦСКА 1948 срази Локо Сф в последната минута (ВИДЕО)

"Червените" се наложиха с 3:2 над "железничарите"

ЦСКА 1948 постигна поредната си драматична победа. "Червените" надвиха с 3:2 като гости Локомотив (София) в мач от 18-ия кръг на Втора лига.

Валентин Йосков се превърна в герой за победителите с гол в края на мача. Преди това се разписаха Васил Шопов и Янко Сандански. За "железничарите" точни бяха Светослав Диков и Александър Александров.

ЦСКА 1948 се изравни с лидера Септември с по 43 точки. Локомотив е с 30 пункта.

Двубоят започна с отлична възможност за домакините още в 20-ата секунда, но Светослав Диков пропусна.

В 19-ата минита Васил Шопов бе най-съобразителен след центриране в наказателното поле и изравни резултата.

В 41-ата минита "железничарите" изравниха. Диков получи извеждащ пас в наказателното поле и изравни.

В началото на второто полувреме домакините излязоха напред в резултата след фантастично изпълнение от далечна дистанция на Александър Александров.

"Червените" натиснаха и успяха да изравнят чрез Янко Сандански в 68-ата минута. В герой за ЦСКА 1948 се превърна Валентин Йосков в 89-ата минута. Нападателят получи топката в наказателното поле и от малък ъгъл вкара за крайното 2:3.