УДАРНО НАЧАЛО! ЦСКА разби с 4:0 казахстанци (ВИДЕО+СНИМКИ)

Али Соу на два пъти и Албентоса вкараха за "червените", играч на Каспий си заби автогол

ЦСКА разби с 4:0 казахстанския Каспий в първата си контрола през зимата. Проверката се игра в Сиде. Два гола за "червените" вкара Али Соу, едно попадение добави Раул Албентоса, а Набиханов си вкара автогол.

Тимът на Милош Крушчич утре се завръща в София, а след това предстои лагер в Марбея.

ЦСКА можеше да поведат още във 2-ата минута. Тиаго напредна с топката и стреля от около 25 метра, но на сантиметри от напречната греда.

В 7-ата минута малко не достигна на Али Соу да пресече пас към вратаря. Седем минути по-късно и Каспий пропусна отлично положение. Хайрулин бе изведен сам срещу Черниаускас малко след центъра на терена, но стреля в аут.

Последва игра в центъра на терена и без сериозни положения пред двете врати. Ситуацията се промени в 35-ата минута, когато ЦСКА поведе. Али Соу получи извеждащ пас пред наказателното поле на казахстанците и останал фронтално сам срещу вратаря без проблем пусна топката покрай него за 1:0.

Четири минути по-късно червените вкараха втори гол. Негов автор отново стана Али Соу, който отбеляза с глава след центриране на Джеси отляво.

Десет минути след началото на втората част червените комбинираха добре пред наказателното поле на противника. Евандро изведе Давидов сам срещу вратаря, но руснакът стреля в тялото му.

В 61-ата минута засече топката с глава след центриране от корнер и направи резултата класически. Седем минути по-късно Кери се разходи из цялата защита на Каспий и центрира остро, при което Набиханов прати топката в собствената си врата.

В 72-ата минута Томи Юрич пропусна да вкара пети гол за "червените".

ЦСКА - Каспий 4:0