ЦСКА 1948 вкара четири на дубъла на Зенит

Даниел Младенов заби първото си попадение за "червените", резерва хвана дузпа на руснаците

ЦСКА 1948 разби с 4:0 дублиращия тим на Зенит в първата си контрола на турска земя.  Денислав Александров (35, 37) вкара два гола, по един добавиха Андон Гущеров (40) и Даниел Младенов (49), за когото това беше първо попадение с екипа на втородивизионния тим.

“Червените” можеха да поведат още в третата минута, но Даниел Младенов стреля покрай вратата. Последва шут на Славчо Шоколаров, който вратарят на руснаците изнади в корнер.

В 25-ата минута опит за задна нажица на Даниел Младенов завърши без успех. Малко след това Янко Сандански стреля опасно, но топката срещна тяло на защитник и излезе в корнер. Изстрел на Младенов в 32-ата се отби в дясната греда.

В рамките на само две минути  Денислав Александров отбеляза два гола след асистенции на Васил Шопов и Янко Сандански. Пет минути преди почивката Андон Гущеров се разходи в наказателното поле на руския тим и с безпощаден удар направи резултата класически.

Даниел Младенов отбеляза първото си попадение с екипа на ЦСКА 1948 в 49-ата минута. В 78-ата Валентин Йосков пропусна, а в ответната атака Кристиян Николов повали съперник в наказателното поле и главният съдия посочи бялата точка. Дузпата бе спасена от привлечения през зимата вратар Димитър Тодоров.