Ибрахимович: Играта ни рухна след изравнителния гол

"Опитен отбор трябва да знае как да контролира мача при 2:0"

Шведската звезда на Милан Златан Ибрахимович игра силно в дербито срещу Интер, след като асистира на Анте Ребич за първото попадение и сам отбеляза гол, но "росонерите" допуснаха пълен обрат през втората част и загубиха с 2:4.

"Трудно е да се обясни какво стана. На полувремето си казахме, че първите 15 минути след подновяването на играта са ключови и точно в този период получихме два гола. Спряхме да играем, отборът загуби вяра, спряхме да пресираме, подаванията ни бяха неточни. Играта ни рухна след изравнителния гол. Отдавам го на липсата на опит. Опитен отбор трябва да знае как да контролира мача при 2:0. Странно е, защото до почивката бяхме почти перфектни. Очаквах повече от Интер, защото представянето им през първите 45 минути не беше като на отбор на второто място в класирането. След почивката обаче нещата си дойдоха на мястото", коментира опитният швед.