Интер и Милан с леки победи на старта в Серия А (РЕЗУЛТАТИ И ВИДЕО)

Андрей Гълъбинов игра 80 минути за Дженоа при равенството срещу Сасуоло

Интер започна успешно сезона в Серия "А" след лесен успех над Фиорентина с 3:0 като домакин. Много от играчите на гостите напуснаха тима и отслабиха Виола. Това си пролича в откриващата  среща от първенството.

Задачата на "нерадзурите" се улесни още в 6-та минута, когато те получиха правото да изпълнят дузпа. Мауро Икарди застана зад топката и беше безпогрешен.

След четвърт час игра нападателят вкара и втория си гол. Звездата на Интер реализира с глава след центриране на Перишич.

В 79-та минута самият хърватин направи 3:0 след удар с глава. Той се възползва от центриране на Жоао Марио.

Милан също започна с класика. Играчите на Винченцо Монтела победиха като гост с 3:0 Кротоне. Съдията отсъди спорна дузпа в 5-та минута и изгони Чечерини от домакините. Франк Кеси реализира от бялата точка и даде аванс на Милан. Вторият гол беше дело на нападателят Патрик Кутроне с глава. Третото попадение реализира Сусо след пас на Кутроне.

2:1 Куаляреала 54'

Сасуоло - Дженоа 0:0 (Андрей Гълъбинов започна като титуляр за гостите и бе сменен 10 минути преди края)

Удинезе - Киево 1:2
0:1 Инглезе 15'