Бешикташ удари Порто като гост (ВИДЕО)

РБ Лайпциг и Монако не се победиха

Бешикташ победи като гост Порто, в мач от група G на Шампионска лига. Туррците се наложиха с 3:1, но и четирите гола бяха тяхно дело, тъй като Душко Тошич си отбеляза автогол.

13-ата минута се оказа фатална за Порто. Рикардо Куарешма направи чудесен пробив и центрира към Андерсон Талиша, който засече с глава за 0:1. В 19-ата минута Оливие Торес нацели гредата. Само 120 секунди по-късно домакините изравниха. Алекс Телес центрира от корнер, а Душко Тошич засече в собствената си мрежа за 1:1. Гостите възстановиха преднината си в 28-ата минута. Точен с плътен удар извън наказателното поле бе Ченк Тосун. През втората част португалците тръгнаха да обръщат резултата. Вместо да отбележат изравнително попадение, обаче те получиха трето във вратата си. В 86-ата минута Алваро Негредо центрира в наказателното поле, където Райън Бабел засече за крайното 1:3.