Юношите на Лудогорец мачкат с 8:0

Марек Дупница загуби тежко мача от XI кръг на Елитната юношеска група до 17 години

Лудогорец U17 отбеляза 8 безответни гола на гостуващия отбор на Марек (Дупница) в мач от XI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Отличи се централният нападател Пламен Стоянов, който реализира хеттрик.

Момчетата на Петър Пенчев доминираха през целия мач и създадоха ситуации за поне още толкова попадения, но не успяха да ги реализират.

Развоят на събитията през първата част не предвещаваше такава развръзка. „Орлетата” откриха в 25 –ата минута чрез Стоянов, след асистенция на Найденов. В 38-ата минута Бабалиев направи 2:0, а между двете попадения гостите имаха шанс да изравнят, но вратарят Диан Колев се справи добре. Този резултат остана непроменен до почивката.

През второто полувреме гостите се поизмориха, а разградчани увеличиха оборотите. След като двамата с Бабалиев пропуснаха от чисти ситуации, Стоянов заби за 3:0 втория си гол в срещата, след хубав пас точно на Бабалиев. В 57-ата минута Кирил Янакиев вкара за 4:0. Петият гол падна в 60-ата минута, реализира го, за да оформи своя хеттрик, Пламен Стоянов. В 62-ата минута Велислав Минков бе изведен очи в очи с вратаря и с премерен удар го преодоля за 6:0. Седем минути по-късно Бабалиев даде завършващия пас за гола на Преслав Петков. В добавеното време за 8:0 своето име сред реализаторите записа и Владислав Найденов.

Срещу Марек Лудогорец U17 игра в състав: Диан Колев, Хасан Хасанов, Александър Ганчев, Мартин Русков, Димитър Жеков, Петър Караангелов, Велислав Минков, Кирил Янакиев, Пламен Стоянов, Владислав Найденов, Георги Бабалиев ( Антониян Харалампев, Джефер Джефер, Преслав Петков, Николай Георгиев).

Лудогорец обяви кога пуска билетите за Левски

Деца и пенсионери ползват 50% намаление

Лудогорец падна от Стяуа след скандална дузпа (ВИДЕО)

"Орлите" загубиха с 2:3 в контролна среща

Дерменджиев: Има умора в нашия отбор, паузата идва навреме

"Изиграхме добър мач", каза треньорът на Лудогорец след разгрома над Локо (София)