Септември (Симитли) победи Ботев (Ихтиман)

Първото попадение в мача вкара Асен Топузов в 62-та минута

Септември (Симитли) победи Ботев (Ихтиман) с 4:0 в първата си контрола за лятото  на стадион “Септември“. През двете полувремена наставникът на домакините Спас Стоименов заложи на два различни състава, като през първата част играха повечето нови попълнения, а през втората част от основата на отбора.

През първото полувреме двата тима не си вкараха гол. Първото попадение в мача вкара Асен Топузов в 62-та минута, а само 60 секунди след това Викторио Везаров покачи на 2:0.

В 80-та минута след пас на Везаров, Веско Веско вкара за класическото 3:0. Пет минути по-късно Лъчезар Дафков реализира последното четвърто попадение за отбора на Септември. На 18-ми юли (сряда) е следващата контрола на Симитли с Хебър (Пазарджик), която ще бъде играна на стадиона в Банско.

Янтра бесни след съдийството срещу Литекс

Габровци пуснаха видео с дузпа, която беше отсъдена срещу тях и такава, каквато не са получили