Кипър сломи Словения с автогол (ВИДЕО)

Кипър обърна и пречупи гостуващия в Никозия тим на Словения с 2:1 в мач от група 3 на Лига С в Лигата на нациите, където е и България.

Така в класирането нашите са водачи с 6 точки от две победи, следвани с по три пункта от Норвегия и Кипър, Словения остана без спечелена точка.

В кипърската столицата словенците успяха да поведат в резултата през второто полувреме, когато Роберт Берич вкара за 0:1 в 54-ата минута.

Островитяните обаче не се примириха с негативния резултати и Пиерос Сотириу изравни в 69-ата минута.

Радостта от трите точки споходи кипърците в 89-ата минута, когато Петар Стоянович си отбеляза автогол и направи резултата от мача 2:1 за домакините.