Бразилия разби Салвадор

Контролата се игра в САЩ

Бразилия постигна очаквана победа с 5:0 в приятелската среща с Ел Салвадор. Двубоят се игра на "Фед Екс Фийлд" в Ландоувър, САЩ, а кариоките бяха пълен господар на терена.

Головото шоу започна още в 4-ата минута, когато Бразилия си спечели дузпа за нарушение в гръб срещу Ричарлисон, а Неймар бе точен от бялата точка.

Самият Ричарлисон удвои преднината на своя тим в 16-ата минута с прекрасен прехвърлящ удар от границата на наказателното поле.

Третият гол падна в 30-ата минута. Кариоките организираха бърза контраатака, Неймар напредна отляво и подаде за Филипе Коутиньо на границата на пеналта, който от движение бе точен за 3:0.

Отново Ричарлисон бе автор на четвъртото попадение в 50-ата минута с мощен шут в близкия ъгъл на вратата.

В последната минута Маркиньос оформи крайното 5:0 с глава след асистенция на Неймар от корнер.