Фенове прекъснаха дербито на Атина

Органите на реда се намесиха и използваха сълзотворен газ, за да озаптят ултрасите

Атинското дерби между Панатинайкос и Олимпиакос от 25-ия кръг беше прекъснато от фенове на “зелените” в 70-ата минута на мача.

Това се случи при резултат 1:0 в полза на Олимпиакос, като голът отбеляза Мигел Анхел Гереро с глава в 53-ата минута. Двубоят беше прекъсван на два пъти.

Първо в началните минути реферът Марко Фритц спря мача, след като привърженици на Панатинайкос влязоха на терена и стигнаха до скамейката на Олимпиакос.

В 70-ата минута се стигна до ново нахлуване на терена, а органите на реда се намесиха и използваха сълзотворен газ, за да озаптят ултрасите. Очакванията са Панатинайкос да понесе сериозна санкция за действията на привържиниците си.