Мадагаскар и Анисе продължават с отличното си представяне в Купата на Африка

Анисе и компания победиха с 2:0 Нигерия

Отличното представяне на Мадагаскар с футболиста на Лудогорец Абел Анисе в редиците си в турнира за Купата на Африка продължава.

Анисе и компания победиха с 2:0 Нигерия и завършиха на първата позиция в групата си. Лалайна Номенджанахари се възползва от грешка в отбраната на съперника и в 13-ата минута откри резултата, а Каролус Андриамахитциноро  в 53-ата минута оформи крайния резултат.

Анисе също имаше възможност да се разпише в 58-ата минута, но не сполучи. Анисе в последните минути получи и капитанската лента, а играчът на българския шампион остана на терена през целия мач.

На 1/8-финалите Мадагаскар ще срещне някой от отборите, които са се класирали на трето място в Група А, Група C или Група D. Нигерия пък ще има за съперник втория от Група F.