Милан с голяма издънка още на старта на новия сезон (ВИДЕО)

Единственото попадение за Удинезе бе реализирано от Родриго Бекао

Удинезе победи госта си Милан в среща от първия кръг на италианската Серия "А". Битката на стадион "Фриули" завърши при резултат 1:0 в полза на домакините.

Единственото попадение за победителите бе дело на Бекао, разписал се през второто полувреме.

В последните 10 директни срещи между двата тима домакините имаха 3 победи, гостите бяха стигали до успеха 4 пъти, а в 3 случая двубоите бяха завършвали наравно.

Удинезе вече има превес в изиграните последни 6 срещи на собствения си терен срещу "росонерите", като "фриуланите" разполагат с 3 победи срещу 2 за гостите и само 1 равенство.

Единственото попадение бе реализирано от Родриго Бекао. Той се разписа с глава в 72-ата минута на мача, надскачайки Кесие в наказателното поле на Милан, при поредното центриране от корнер.

Така Удинезе стартира успешно новия сезон в Италия, докато футболистите и щабът на Милан вече имат повод за задълбочен анализ.