САЩ и Уругвай не се победиха

Контролата завърши 1:1

Отборите на САЩ И Уругвай не успяха да излъчат победител в приятелската среща помежду си, играна на стадион “Буш” в Сейнт Луис. Мачът приключи при резултат 1:1, като и двата гола паднаха през второто полувреме.

Гостите първи взеха преднина в резултата. В 50-ата минута Браян Родригес получи пред наказателното поле, финтира защитник и стреля във вратата за 0:1.

Американците обаче се добраха до равенството в 79-ата минута по куриозен начин. Защитник на Уругвай опита да изчисти една топка, но я прати в тялото на съперников играч, след което кълбото полетя към Джордан Морис, който отблизо с глава вкара за 1:1.

В друга контрола тази нощ Еквадор победи Боливия с 3:0 с голове на Михаел Естрада (49), Жуниор Сомоза (72-дуз) и Гонсало Плата (86). Колумбия и Венецуела пък също не излъчиха победител, като срещата помежду им приключи 0:0.