УНИКАЛНО: Две супердербита още в осминафиналите за Купата на лигата

Челси приема Манчестър Юнайтед, Ливърпул е домакин на Арсенал, вижте всички сблъсъци

Жребият за осминафиналната фаза на турнира за Купата на лигата в Англия отреди – две супердербита очакват феновете!

В едното от тях Челси ще има възможност за реванш срещу Манчестър Юнайтед, след тежката загуба с 0:4 на старта във Висшата лига.

Лондончани преодоляха безпроблемно 1/16-финалите, разбивайки със 7:1 четвъртодивизионния Гримзби, докато „червените дяволи“ се класираха с дузпи след 1:1 в редовното време у дома срещу играещия в третото ниво тим на Рочдейл.

Сега двата Челси и Юнайтед ще трябва да определят кой от тях ще играе в четвъртфиналите, като същото важи и за отборите на Ливърпул и Арсенал.

„Топчиите“ ще гостуват на митичния „Анфийлд“ в следващата фаза, докато настоящият носител на трофея Манчестър Сити приема Саутхемптън.