Емери: Това е фантастична победа

На моменти имахме проблеми със задържането на топката, трябва да поработим над това, допълни спецът

Мениджърът на Арсенал Унай Емери имаше защо да е доволен след категоричната победа с 4:0 над Стандард Лиеж в Лига Европа. Наставникът пусна в игра някои млади играчи и те не го разочароваха.

Габриел Мартинели реализира първите две попадение в мача, а Джо Уилок също се разписа. Четвъртият гол пък бе на сметката на Дани Себайос. Испанецът заяви, че според него трябва да се дават подобни шансове на младите и те трябва да се възползват от тях.

“Да имаме шест точки след два мача е важно и ни дава увереност.  Показахме постоянство през всичките 90 минути и можем да извадим много позитиви от този мач. Страхотно е, когато играчите дават всичко от себе си, както го направиха тази вечер. Това е фантастична победа.

На моменти имахме проблеми със задържането на топката, но успяхме да запазим и “чиста” мрежа. Можем да работим над това и да създаваме повече положения. Част от играчите бяха уморени, тъй като имахме мач и в понеделник, но въпреки това играха фантастично.

Трябва да даваме шансове на младите и те трябва да се възползват от тях. Те са близо до това да играят на най-високо ниво. Днес показаха, че имат качества и умеят и да бележат. Те играят за нас и това е добре”, смята Емери.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)