ШОК ЗА БРАЗИЛИЯ: Равен с Нигерия и контузия на Неймар (СНИМКИ)

Звездата на ПСЖ напусна принудително след само 12 минути, футболист на ЦСКА изгледа от пейката контролата в Сингапур

Контузиите продължават да преследват бразилската звезда Неймар.

Той получи нова травма още в началото на контролата с Нигерия, завършила с изненадващо равенство 1:1 в Сингапур.

Ней бе заменен принудително след едва 12 минути игра, а от Бразилската федерация побързаха да успокоят, че  е почувствал „леко неразположение и е бил заменен с превантивна цел“.

При ремито със Сенегал (1:1) преди дни футболистът на ПСЖ записа юбилеен мач №100 за националния отбор, а днес без него сънародниците му регистрираха същия резултат.

Джои Арибо откри за „суперорлите“ в 35-ата минута, а в 48-ата Каземиро изравни.

Офанзивният халф на ЦСКА Вив Соломон-Отабор пък остана неизползвана резерва за африканците, след като получи първата си повиквателна за представителния отбор, макар да има участия за младежките гарнитури и за олимпийския тим на Нигерия.

Така той изгледа от пейката днешния спаринг с Бразилия, в който съперниците изпробваха различни тактически варианти и в крайна сметка не се победиха.