Бразилия с класика срещу Южна Корея в Абу Даби (ВИДЕО)

Коутиньо, Пакета и Данило се разписаха в спаринга, Алисон блесна със спасявания

Петкратният световен шампион Бразилия победи Южна Корея с 3:0 във футболна контрола, играна в Абу Даби, ОАЕ.

"Селесао" поведе още в деветата минута, когато Лукас Пакета засече с глава отблизо добро центриране на Ренан Лоди от ляво.

В средата на полувремето звездата на южнокорейците Хюн-Мин Сон получи шанс да изравни, но изстрелът му от границата на пеналта премина на сантиметри край целта.

В 36-ата минута Филипе Коутиньо направи 2:0 с прецизно изпълнение на пряк свободен удар от 20 метра.

След час игра бразилците направиха аванса си класически. Данило вкара със силен удар от границата на наказателното поле след подаване по тревата на Ренан Лоди от ляво.

До края азиатците на два пъти бяха близо до почетно попадение, но Алисон направи добри спасявания след удари на Джин-Су Ким и Хюн-Мин Сон.