Възроденият Ботев се събира за първи път на 15 юни

Възроденият Ботев се събира за първи път на 15 юни

На 15 Юни ще се проведе първото официално събрание на новите членове на ФК "Ботев"

На 15 Юни ще се проведе първото официално събрание на новите членове на ФК "Ботев". До този момент регистриралите се и подали молби за членство са 74 привърженици на отбора. Дотогава всеки желаещ да притежава глас във възродения футболен клуб трябва да внесе еднократна сума от 240 лева в канцелариите на клуба на стадион "Христо Ботев" от 9:00 ч. до 17:00 ч. всеки ден (неделя до 14:00 ч.).  

 
Управителният съвет  ще обсъди част от най-наболелите въпроси, съобщиха от пресслужбата на клуба.
 
Предложено е целият членски внос от феновете на клуба да бъде използван за закупуването на автобус за представителния отбор, както и за дестко-юношеските формации.
 
На срещата ще бъдат представени нови планове за разсрочено плащане на членския внос. Ще бъде разгледан и въпросът за настоящата емблема на най-стария клуб. Регистрацията на нови членове ще продължи една година и ще бъде предложено членските вноски да имат разширение за различните социални групи в „жълто-черното” общество.