Мидтиланд загря за Лудогорец с бой над Брьондби (ВИДЕО)

Датчаните идват в Разград за мач с шампионите от Лига Европа

Датският Мидтиланд загря подобаващо за гостуването на Лудогорец в Лига Европа. Те нанесоха тежко поражение срещу Брьондби като гост с 2:0. Мачът бе четвъртфинал в турнира за Купата на Дания, но на 12 декември има реванш. Тези два гола преднина обаче изглеждат доста комфортна преднина за отбора на Бо Херниксен.
Мидтиланд отбеляза по един гол в двете полувремена на двубоя. През първата част точен бе Шарлес в 22-ата минута, а в 61-ата се разписа и Жуниор Брумадо.
Тази победа идва след три поредни неуспешни мача на отбора във вътрешното първенство. Мидтиланд натрупа две поредни поражения и реми срещу Вейле в последния кръг.
В четвъртък датчаните гостуват на Лудогорец в Разград в опит да спечелят място в елиминационната фаза на Лига Европа в битка с Цървена звезда.