Ювентус се спаси в края срещу 9 от Болоня (ВИДЕО)

Срещата завърши 1:1

Ювентус се спаси в добавеното време, като изравни за 1:1 срещу гостуващия Болоня. В края на мача гостите останаха с 9 души на терена, което позволи на Юве да изравни. Попадението за Болоня бе дело на Марко Арнаутович, който се възползва от подаване на Роберто Сориано. За домакините точен бе Влахович в четвъртата минута на продължението. Малко след това вратарят на гостите Скорупски направи чудесно спасяване срещу Адриен Рабио.

В 11-ата минута Душан Влахович от "бианконерите" стреля опасно с глава, но топката мина малко над напречната греда.

Малко по-късно Арнаутович получи чудесен пас в наказателното поле на тима от Торино, но контролът на топката му не бе добър и тя му бе отнета. В 21-вата минута отново Влахович направи голям пропуск, като шутът му мина много близо до левия стълб.

В 52-рата минута Арнаутович се реваншира, като получи хубав пас в наказателното поле и с остър нисък удар изведе тима си напред в резултата.

В 57-ата минута Алваро Мората можеше да изравни, но ударът му с глава след корнер срещна левия стълб.

В 82-рата минута Влахович изпълни чудесно воле, което отново направи вратаря безпомощен, но топката пак срещна гредата.
Пет минути преди края на редовното време съдията Хуан Лука Саки изгони защитника на Болоня Адама Саомаро с червен картон. Веднага след това и Гари Медел от гостите бе изгонен заради втори жълт картон, като тимът завърши мача с девет човека на терена.

Болоня обаче успя да удържи точката. Така Ювентус остана на осем точки от първото място, а гостите са 13-и в класирането.