Румънец ще свири реванша Сейнт Патрикс - ЦСКА

Румънецът Хорацио Фешник ще ръководи реванша от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите между Сейнт Патрикс и ЦСКА. Двубоят на „Тала Стейдиъм“ в Дъблин ще се играе на 11 август от 21:45 часа.

Помощници на 32-годишния Фешник ще бъдат неговите сънародници Валентин Аврам и Александру Керей. За четвърти съдия е определен Себастиан Колцеску.

Хорацио Фешник е познат за феновете на ЦСКА. На 17 септември 2020 г. той ръководи домакинския мач на „червените" срещу БАТЕ Борисов от втория квалификационен кръг на Лига Европа. „Червените“ спечелиха с 2:0, въпреки че в 30-ата минута реферът отсъди дузпа в полза на беларуския тим. Густаво Бусато обаче спаси удара на Милич от бялата точка.