Райо Валекано с първа победа за сезона (ВИДЕО)

Севиля и Валядолид завършиха 1:1

Отборът на Райо Валекано постигна първа победа от началото на сезона в Ла Лига. Тимът на старши треньора Андони Ираола се наложиха с 2:0 като гост на Еспаньол.

Двубоят на стадион RCDE в Барселона предложи много емоции, като освен два гола, феновете по трибуните видяха куп интересни моменти пред двете врати и два червени картона.

Флориан Льожен от състава на гостите трябваше да поеме към съблекалните още в 16-ата минута, след като в рамките на 120 секунди си изкара два жълти картона. След половин час игра пък Гомес от състава на Еспаньол го последва и така двата тима продължиха мача с по десет души.

Резултатът бе открит от Паласон пет минути преди почивката, а Цис удвои в 60-ата минута.

В другия петъчен мач Севиля и Реал Валядолид не излъчиха победител, завършвайки при резултат 1:1. Ануар откри за гостите в 80-ата минута, а точката за Севиля спечели Рекик. Двата тима завършиха срещата с по 10 души.