Кръстаич: Искам да покажем енергията от мача с Гибралтар и в Скопие

Селекционерът на България даде пресконференция

Селекционерът на България - Младен Кръстаич говори пред медиите минути преди официалната тренировка на националния отбор в Скопие. Утре вечер "лъвовете" излизат срещу Северна Македония в последен мач от Лигата на нациите.

"Няма мачове без значение. Ще се стараем да победим, разбира се. Мачът с Гибралтар мина - казахме, че ще победим и наистина победихме. За българския отбор е много важно да има концентрация за 90 минути и желанието да се победи.

Македония е добър отбор, очаквам труден мач, трябва да почувстваме енергията, която присъстваше на мача с Гибралтар. Моля, преведете точно (б.а. - към преводача), защото разбирам български език. Играхме с много адреналин и утре също така трябва да играем. Трябва само да излезем на терена, да се концентрираме, това е нашето работно място.

Ситуацията извън терена ли? Тя е работа на политиците. Ще играем толкова атрактивно, колкото ни разреши противникът. Ако загубим, как ще сме играли атрактивно? Ако е добър резултатът, трябва да сме играли добре. Играчите ми са способни на тези работи", заяви сръбският специалист.
Билетите за ЦСКА - Левски вече са в продажба

Пропуските за Сектор "Б" и "Г" са по 10 лева

Етър е вековен!

Легендарния клуб на Велико Търново днес празнува 100 години

Лудогорец е на 90 минути от нов финал за Купата на България

Разградчани изковаха солиден аванс от 3:0 срещу Хебър в първия мач и реваншът изглежда протоколен