България с второ място на Европейската купа по кикбокс

Ето и подробностите за турнира в Хърватия

Триумф за България на европейската купа по кикбокс "Karlovac Open" в Хърватия, която е първото муждународно състезание в бойния спорт за 2023 година. Родните кикбоксьори бяха 94-ма във всички възрасти, като участваха в общо 208 игрови категории в различните стилове.

България се нареди на второ място в комплексното класиране по медали от 28 държави участници, 215 клуба и 2217 заявени състезатели. Кикбоксьорите ни спечелиха 38 златни, 27 сребърни и 29 златни отличия.

Огромен успех в дисциплината "татами" записаха  клубовете "Масару" с актив от 17 златни, 12 сребърни и 12 бронзови отличия. След тях в челната тройка се нареждат СК "Стар Тийм" със спечелени 13 златни, 10 сребърни и 12 бронзови отличия и СК "Радулов“с 5 златни, 2 сребърни и 4 бронзови медали. Златно отличие на татами печели и СК "Скаптопара".

В направлението "ринг" със 2 златни и 1 сребърно отличия се прибират възпитаниците на СК "Бултрас Файт Клуб". Сребърен медал при своя дебют на европейската купа „Карловац опън“ спечели и СК "Вокил".

Бойните звезди на SENSHI 21 преминаха успешно официалния кантар преди галавечерта

Варна ще бъде свидетел на 14 титанични двубои със сътезатели от 17 държави

Европейското по бокс в Белград започна с български победи

Един успех дели Рами Киуан от медал, Радослав Росенов с летящ старт

Радослав Росенов и Рами Киуан откриват българското участие на Европейското по бокс

Чакането свърши – вижте пълната бойна карта на SENSHI 21

Бойната карта на SENSHI 21 включва 14 силни двубоя с 28 мощни атлети от 17 страни

Стойка Кръстева: Развиваме се в правилна посока

Доволни и заредени с оптимизъм се прибраха от Европейското първенство за младежи и девойки в Пореч българските национали по бокс

Уайлдър: Ще разбия главата на Жан, а после идва ред на Джошуа