Черноморец (Бс) отнесе Борислав с 3:0 и е 5 от 5 през втория полусезон

Отборът на Веско Великов се представя все по-добре

Черноморец (Бургас) продължава с отличното си представяне при Веселин Великов през пролетния дял на Югоизточната Трета лига.

Тимът разби с 3:0 на стадиона в Долно Езерово Борислав Първомай в мач от 24-ия кръг, а след този резултат остава трети с актив от 53 точки и само на точка зад лидера в класирането Несебър, както и с равни точки с тима на Гигант, който е втори.

Още в 20-ата минута Венци Гюзелев даде аванс на домакините, след като бе изведен чудесно и успя да преодолее с техничен удар по земя противниковия страж.

До полувремето нямаше повече попадения, но след почивката бургазлии довършиха противника с нови два гола.

Четвърт час след подновяването на играта португалецът Аризио Да Коща бе точен от близка дистанция, а в 73-ата минута Гюзелев се отчете с втория си гол в мача. Този път крилото бе изведен сам срещу вратаря и го преодоля, а след това довкара с лекота в опразнената врата.

Домакините имаха и още шансове за гол, които не реализираха.

Тимът обаче се намира в отлична форма и играе все по-добре, като това е пета поредна победа за него през пролетния дял на шампионата.