Антов записа минути при реми между Монца и Кремонезе (ВИДЕО)

Българинът поигра около половин час в мача

Българският национал Валентин Антов влезе като резерва при равенството 1:1 на Монца срещу Кремонезе у дома. Срещата беше от 27-ия кръг на Серия А. Гостите поведоха чрез Даниел Чиофани в 62-ата минута, а седем по-късно Карлос Аугусто оформи крайния резултат.

Антов влезе в игра в 65-ата минута на мястото Хосе Мачин. В продължението на мача юношата на ЦСКА получи жълт картон.

През първата част голове не паднаха. Гостите удариха първи в 62-ата минута. Тогава Микеле Кастанети намери Даниел Чиофани около точката на дузпата и нападателят матира вратаря за 0:1. Само седем минути по-късно Карлос Аугусту получи на границата на наказателното поле и с хубав удар в левия ъгъл вкара за крайното 1:1.

Монца заема 13-о място във временното класиране с 34 точки, докато Кремонезе е предпоследен с 13 точки.