Лече спря Лацио по пътя към Шампионска лига (ВИДЕО)

„Орлите“ се добраха до 2:2 в Рим с гол в 94-ата минута

Лацио продължава да греши по пътя си към влизане в топ 4 на Серия А и участие в Шампионската лига догодина.

Римските „орли“ допуснаха сензационно домакинско реми 2:2 срещу борещия се за оцеляване Лече в първата среща от XXXV кръг на Калчото.

Капитанът Чиро Имобиле вкара първия си гол на „Олимпико“ за първенство след 612-минутна „суша“, за да открие резултата в 34-ата минута, след като в 23-ата Габриел Стрефеса пропусна дузпа за Лече.

Въпреки това, гостите не се отказаха и изравниха резултата в добавеното време на първата част.

Реми Один бе точен секунди преди почивката, а скоро след нея отново той направи обрата пълен с попадение в 51-ата минута.

В 94-ата обаче Сергей Милинкович-Савич успя да донесе точката на Лацио и така тимът вече има 65 в своя актив, но дава шанс на Милан да стопи разликата до само 1 при успех през уикенда.

Лече  пък събра 32 точки и се отдалечи на 5 от опасната зона.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)