Черно море разби ЦСКА при дубъла - 4:0

Дублиращият отбор на ЦСКА продължи с лошото со представяне. Този път "червените" бяха разбити от тима на Черно море, който във Варна вкара четири безответни гола на своя противник в среща от 12-ия кръг. Само преди седмица резервите на ЦСКА загубиха и от Левски с 1:2 в Панчарево.

Дублиращият отбор на ЦСКА продължи с лошото со представяне. Този път "червените" бяха разбити от тима на Черно море, който във Варна вкара четири безответни гола на своя противник в среща от 12-ия кръг. Само преди седмица резервите на ЦСКА загубиха и от Левски с 1:2 в Панчарево.

Домакините откриха резултата в 27-ата минута чрез Георги Андонов. Десетина минути по-късно "армейците" останаха с човек по-малко, след като бе изгонен Димитър Петков. Това направи мача значително по-лесен за домакините. Така те успяха да реализират още три гола и да нанесат най-сериозната загуба на дубъла на ЦСКА от началото на сезона. Разгромното 4:0 оформиха Димов в 59-ата, Тодор Колев в 61-ата и Александров в 80-ата.

Така след 12 изграни кръгаЦС" останаха на 4-то място с актив от 22 точки, но и с мач по-малко. Черно море пък се изкачиха на 9-то място с 15 точки.

Черно море - ЦСКА 4:0