Станислав Генчев с гол за Васлуй при 2:2 срещу Рапид (БукурещІ)

Българският национал Станислав Генчев остана на терена цял мач за неговия Васлуй и вкара един от головете при равенството 2:2 като гост на гранда Рапид (Букурещ). Това стана в мач от 16-тия кръг на румънската Първа дивизия. . Домакините бяха по-активни през първото полувреме и си осигуриха комфортна преднина от 2 гола, които бяха дело на Мафтей в 2-ата минута и Спасадио в 41-ата минута. Головете за Васлуй паднаха през второто полувреме и бяха дело на Генчев в 55-ата минута и Бурдуан в 88-ата минута. Другият българин в състава Росен Кирилов бе резерва и не се появи на терена. След този мач Васлуй заема 9-то място в класирането с 24 точки, докато Рапид е 7-ми с 25 точки

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)