Хебър посреща Струмска слава вместо Авангард

Промяна в съперника на Хебър в първия домакински мач за сезон 2010/2011 година се наложи след изготвяне на пълната програма за първенството на Югозападната “В” група.

Промяна в съперника на Хебър в първия домакински мач за сезон 2010/2011 година се наложи след изготвяне на пълната програма за първенството на Югозападната “В” група. Така на 15 август 2010 година, неделя, от 18:00 часа на стадион “Георги Бенковски” в Пазарджик вместо новака от Авангард (Бачево), на Хебър ще гостува Струмска слава 1927 (Радомир), пише сайтът на пазарджиклии.

Главен съдия на срещата ще бъде Симеон Петров от София, а помощници са Милко Николов и Борислав Митрев също от столицата. Четвърти арбитър ще бъде Борислав Ненков от София. Арбитърът от града под Хисарлъка ще бъде в комбинация със съгражданина му Емил Манасиев и Калоян Кацаров от Дупница. Дупнишкият топадвокат Йонко Гергов е четвърти съдия. Притеснения има относно състоянието на стадиона заради концерт през седмицата.

Отборът на ФК Авангард (Бачево) отказа участие днес в последния възможен ден за картотекиране и остави Югозападната “В” група с 19 отбора. По този начин във всеки един кръг един отбор ще почива.