Ферарио Спасов: Нищо не предвещаваше, че мачът ще завърши с такъв резултат (ВИДЕО)

„Работа, само работа и нищо друго, освен работа”

С оглед играта през първото полувреме, нищо не предвещаваше, че мачът ще завърши с такъв резултат в наша полза.

Това заяви след успеха с 4:1 над Ботев (Враца) наставникът на Монтана Ферарио Спасов, съобщи кореспондент на Novsport.com.

„Очаквах труден мач, но трябва да кажа, че разплагаме с добри футболисти и те могат да победят всеки един отбор. Иначе допуснахме доста неточности и за щастие успяхме да изравним резултата. През второто полувреме отборът бе преобразен и вкарахме хубави попадения, като постигнахме една важна победа. По принцип трудно влизаме в мачове и това е нещо, върху което трябва да се работи. Все пак с 14 нови футболисти не е лесно, но поздравявам момчетата, защото полагат много усилия. Работа, само работа и нищо друго, освен работа. Сега ни предстои пауза, през която ще работим здраво, но няма да играем контроли. После имаме две гостувания и аз ще направя така, че отборът да изглежда свеж”, допълни Феро.