Съдийски назначения за мачовете от първия кръг за Купата на България

ЕТЪР /В.Т/ - ПИРИН /Бл/ ИВАЙЛО БОЗЕВ Пд, ПЕТЪР ТАРЪЛОВ Пд, ДИМИТЪР МАНОЛОВ Пд, 4-ти ЕНЧО ЕНЧЕВ Сев БЕЛИ ОРЛИ /Пл/ - БАЛКАН /Ботгр/ ПЕТЪР ТОНЧЕВ Сф, ИВО КОЛЕВ Сф, ХРИСТО ШИНДАРОВ Пз, 4-ти КРАСИМИР АНГЕЛОВ ВТ СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ - ПИРИН /Г.Д/ СТЕФАН СПАСОВ Пк, САШКО ДЕЯНОВ Кн, ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВ Кн., 4-ти СТАНИСЛАВ ГРУЕВ Вд БОТЕВ /Криводол/ - БЕРОЕ /Ст.З/ РАДОСЛАВ СТАНЕВ Вн., ПЛАМЕН ХАДЖИЙСКИ Вн, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ Вн, 4-ти ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ Пл

ЕТЪР /В.Т/ - ПИРИН /Бл/

ИВАЙЛО БОЗЕВ Пд, ПЕТЪР ТАРЪЛОВ Пд, ДИМИТЪР МАНОЛОВ Пд, 4-ти ЕНЧО ЕНЧЕВ Сев


БЕЛИ ОРЛИ /Пл/ - БАЛКАН /Ботгр/

ПЕТЪР ТОНЧЕВ Сф, ИВО КОЛЕВ Сф, ХРИСТО ШИНДАРОВ Пз,

4-ти КРАСИМИР АНГЕЛОВ ВТ

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ - ПИРИН /Г.Д/

СТЕФАН СПАСОВ Пк, САШКО ДЕЯНОВ Кн, ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВ Кн.,

4-ти СТАНИСЛАВ ГРУЕВ Вд


БОТЕВ /Криводол/ - БЕРОЕ /Ст.З/

РАДОСЛАВ СТАНЕВ Вн., ПЛАМЕН ХАДЖИЙСКИ Вн, ДИМИТЪР ДИМИТРОВ Вн,

4-ти ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ Пл


МАРЕК /Дупн/ - МИНЬОР /Радн/

ХРИСТО РИСТОСКОВ Бл, НИКОЛАЙ МАРКОВ Бл, ЕМИЛ ВАНГЕЛОВ Бл,

4-ти БИСЕР НИКИФОРОВ Пл


АЛМУС БЕЕР /Сталийска махала/ - ВИДИМА РАКОВСКИ

ИВАЙЛО СТОЯНОВ Пч, КРУМ СТОИЛОВ Бл, ВЛАДИСЛАВ ВИДЕНОВ Пк,

4-ти ПЕТЪР ИВАНОВ Мон


СПАРТАК /Пд/ - ДУНАВ /Рс/

ЦВЕТАН ГЕОРГИЕВ Сф, КРАСИМИР КЕРЕЗОВ Сф, ИВАН ВЪЛЧЕВ Сф,

4-ти НИКОЛА ПОПОВ СтЗ


ЧАВДАР /Етр/ - КОМ-МИНЬОР /Бер/

АЛЕКСАНДЪР КОСТАДИНОВ Сф, ЦВЕТАН ТРИФОНОВ Сф, ПАВЛИН МИХАЙЛОВ Сф,

4-ти ИВАН АНГЕЛОВ Сф


СПОРТИСТ /Св/ - ЛОКОМОТИВ /Ст. З/

ГЕОРГИ ЙОРДАНОВ Гб, ЙОСИФ РОНКОВ Гб, КРАСИМИР КАНДИЛАРОВ ВТ,

4-ти БОГОМИЛ МАРИНОВ Сф


СВЕТКАВИЦА /Тщ/ - МОНТАНА

АНГЕЛ АНГЕЛОВ Сф, МАРТИН ВЕНЕВ Сф, СТАНИСЛАВ ПЕТРОВ Сф,

4-ти МИХАИЛ ЙОРДАНОВ Рз


ЛЮБИМЕЦ /Любимец/ - СВИЛЕНГРАД /Свг/

КОЛЬО ДАНЕВ Вн, АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ Вн, ЛЮБОМИР ЛАМБОВ Вн,

4-ти ЛЪЧЕЗАР ЙОНОВ Пд


СПАРТАК /Пл/ - ЧЕРНОМОРЕЦ /Бк/

ГЕОРГИ ДИМИТРОВ Сф, ХРИСТО КОЦОВСКИ Сф, ИВАЙЛО МИЛКОВ Сф,

4-ти НИКОЛА АТАНАСОВ ВТ


НЕСЕБЪР - НАФТЕКС /Бс/

АХМЕД АХМЕД Бс, ЙОРДАН ВИДОВ Бс, СТЕФАН ДИМИТРОВ Бс,

4-ти МИЛЕН ДИМИТРОВ Бс


ЧАВДАР /Б.Сл./ - Р. СПОРТИСТ /Сам/

ГЕОРГИ ИГНАТОВ Сф, АЛЕКСАНЪР ДАМЯНОВ Сф, АНТОН ТЕРЗИЕВ Сф,

4-ти РУМЕН ХРИСТОВ Пл


МАРИЦА /Пд/ - ВОЛОВ /Шн/

ВЛАДИМИР ОВЧАРОВ См, НИКОЛА ДЖУГАНСКИ СфО, НИКОЛАЙ АНГЕЛОВ СфО,

4-ти ПАВЛИН ТЮТЮНДЖИЯН Хс


РОДОПА /См/ - КАЛИАКРА /Кав/

НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ Сф, ВЕСЕЛИН МИШЕВ Сф, ВЕНЦИСЛАВ ГАВРИЛОВ Сф,

4-ти ДИМИТЪР ПЕТКОВ Пд

Още от Втора и Трета лига

Антон Узунов е второто ново попълнение в атака за 2 дни

Воижте подробности

Вижте подробности

Той е свободен и е отворен за предложения

Дупничани стигнаха до успеха лесно

Двата тима врътнаха реми

Панагюрци стигнаха до успех с 3:1

Отборът отстъпи с 2:4 на Самгурали

Бургазлии дадоха две жертви в този мач

ИЗБРАНИ НОВИНИ

Социални връзки