Стефан Грозданов: Ранният гол ни смути, не съм доволен от есенния дял (аудио)

"Няма последователност в мачовете ни, съставът играе някои срещи много добре, след това изведнъж нивото му спада"

Старши треньорът на Монтана Стефан Грозданов коментира поражението с 0:2 от Черноморец в Бургас, където неговите възпитаници изиграха последния си мач от есенния дял на българската „А” футболна група, съобщи кореспондент на Novsport.com.

„Мога да разделя срещата на две части. Първата не беше успешна, не само в резултата, но и в играта”, заяви след двубоя на Лазур опитният специалист. „Вероятно, този ранен гол, който получи отборът, ни смути. Черноморец доминираше през тази част. През второто полувреме ми се струва, че играта се изравни, на моменти заиграхме по-добре, с по-голямо самочувствие.

Имаше няколко положения, които не можахме да доразвием, както и малшансът с гредата. Мога да бъда доволен от това, което показа отборът през второто полувреме”, допълни Грозданов, след което каза и няколко думи за съперника и за представянето на възпитаниците му през есенния полусезон:

„Черноморец ми е харесвал винаги. През второто полувреме като че ли бяхме равностойни, дори на моменти имахме и надмощие.

Не мога да бъда доволен от представянето, защото моите цели бяха да направя един боеспособен отбор, който да се опълчи в някои мачове, както видяхме днес през второто полувреме.

Не съм доволен, че няма последователност в мачовете, съставът играе някои срещи много добре, след това изведнъж нивото му спада, след това пак се вдига…”

Всичко, което каза Стефан Грозданов след мача с Черноморец, може да чуете в прикачения аудио-файл.

Илия Груев: Лудогорец е това, което трябваше да бъде Черноморец