Пирин (Гоце Делчев) и Левски (Елин Пелин) завършиха 2:2 в контрола

Пирин (Гоце Делчев) и Левски (Елин Пелин) завършиха 2:2 в контрола, играна на изкуствения терен в Сандански, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сандански.

Янков откри в 5-ата минута за аматьорите от Елин Пелин, но в 32-ата минута Пирин изравни, след точно реализирана дузпа на Атанас Ляков, който бе спънат в наказателното поле на Левски. В 57-ата минута неостаряващият Васил Чергов даде преднина за неврокопчани, а 5 минути преди края Милен Чилев оформи крайното 2:2 след центриране от дясно и удар с глава.

В игра за Левски се появи Бисер Иванов – Легендата, а главен съдия на мача бе Христо Ристосков.